هتل سان آیلند ریزورت و اسپا مالدیو

ماله
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

سان آیلند ریزورت و اسپا مالدیو  Sun Island Resort and Spa، دارای 9 رستوران، استخر شنا روباز، اینترنت بی‌سیم رایگان، بالکن‌های شخصی در ویلاها و تلویزیون با کانال‌های کابلی می‌باشد.

در هر ویلای هتل دستگاه پخش دی وی دی، اتاق نشیمن، حمام خصوصی همراه با وان و دوش آب برای میهمانان فراهم شده است.

میهمانان علاقمند به ماجراجویی می‌توانند علاوه بر بازدید از محیط زیبا مالدیو به ماهیگیری نیز بپردازند. مسافران می‌توانند به گشت و گذار و کشف زیبایی‌های جزیره پرداخته و با هواپیماهای دریایی در آب‌های نیلگون مالدیو زمان مفرحی را سپری نمایند. مرکز آبگرم با ارائه خدماتی از قبیل روش‌های درمانی آیرویدیک، بدن و فیشال پذیرای میهمانان می‌باشند. بوتیک و فروشگاه‌های متعددی در قلب جزیره واقع شده است که میهمانان می‌توانند از خرید کردن در این مکان‌ها لذت ببرند.

در رستوران زیرو تمام مواد اولیه توسط رستوران به صورت طبیعی در باغ‌های اطراف رستوران تولید شده و برای میهمانان سرو می‌شود. رستوران سان استار غذاهای تایلندی را سرو می‌کند. میهمانان می‌توانند غذاهای ایتالیایی و ژاپنی را در رستوران آل پانتایل (Al Pontile) میل نمایند. تمامی کافه‌های گلف، مکانو، پول، لابی و سان رایز به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان بوده و نوشیدنی‌های مخصوص و متعددی برای میهمانان سرو می‌کند.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی  17 دقیقه با پرواز‌ داخلی توسط بالگرد می‌باشد. سرویس حمل و نقل نیز بنا به درخواست میهمانان و با هزینه اضافی فراهم شده است.

مرکز آبگرم آرامو (Araamu Spa)هتل سان آیلند ریزورت و اسپا مالدیو 

میهمانان می‌توانند در این مرکز آبگرم زمان پر از آرامشی را سپری نمایند. در مرکز آبگرم آرامو که برنده چندین چایزه داخلی و بین المللی می‌باشد خدماتی از قبیل روش‌های درمانی کلاسیک، روش درمانی آیرویدیک، ماساژ سنتی مالدیو، انواع ماساژهای متنوع، روش درمانی پوست، ماساژ برای زوج‌ها، یوگا، روش درمانی سم زدایی بدن (DETOX) و.... را برای آسایش هرچه بیشتر میهمانان ارائه می‌دهد.  

رستوران‌های هتل سان آیلند ریزورت و اسپا مالدیو 

رستوران مانیا Maaniyaa

در این رستوران 24 ساعته غذاهای محلی و بین المللی در فضای باز و شیک با چشم انداز زیبا ببه صورت سلف سرویس و منو برای میهمانان ارائه می‌شود.

رستوران آل پانتایل Al Pontile

آل پانتایل غذاهای ایتالیایی و ژاپنی در فضایی آرام و شیک سرو کرده و با چشم انداز زیبا از آب‌های زیبا و طبیعت بکر مالدیو و همچنین منظره فوق العاده از تالاب، پذیرای میهمانان می‌باشد.

رستوران سان استار Sun Star

این رستوران همانند معبد شناور بر روی تالاب ساخته شده و غذاهای تایلندی را برای میهمانان سرو می‌کند. مسافران نباید فرصت رفتن به این رستوران از دست بدهند.

رستوران سَوترن استار Southern Star

در این رستوران هندی غذاهای خوش طعم هندی سرو می‌شود. سَوترن استار غذاهایی را نیز به صورت روزانه و سلف سرویس برای میهمانان ارائه می‌دهد که می‌توان به غذاهای بین المللی و محلی اشاره نمود.

رستوران زیرو ZERO

رستوران زیرو مناسب کسانی است که به غذاهای سالم و محیط زیست علاقمند می‌باشند. در این رستوران غذاهای گیاهی متعددی برای میهمانان سرو می‌شود که مواد اولیه آن‌ها در باغ رستوران به صورت ارگانیک تهیه می‌شوند.

رستوران آیلند باربکیو Island BBQ

در فضای باز غذاهای دریایی و کبابی خوش طعمی را برای میهمانان سرو می‌نماید.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی‌سیم رایگان   استخر شنا     ساحل    رستوران    مرکز سلامتی و آبگرم    مرکز تناسب اندام   کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های ماله

 
© 2018 , All Right Reserved