هتل بی ویو پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل بی ویو پاتایا The Bayview Hotel، تنها 3 دقیقه با ساحل فاصله دارد. میهمانان می توانند در طبیعت بکر گرمسیری این هتل به پیاده روی کردن پرداخته و از آرامش این منطقه لذت ببرند. از امکانات این هتل می توان به 6 رستوران، 2 استخر روباز، زمین تنیس، اینترنت بی سیم رایگان در لابی و کافه لابی اشاره کرد.

این هتل تا بانگکوک و فرودگاه بین المللی سوورنا بوهمی  1/5 ساعت فاصله دارد. برای میهانانی که ماشین دارند نیز پارکینگ رایگان ارائه خواهد شد.

اتاق های این هتل با مبلمان چوبی تیره بوده و مجهز به تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع، مینی بار، بطری آب رایگان، چای/قهوه ساز، حمام های با سنگ مرمر، وان حمام و دوش جداگانه می باشند.

میهمانان می توانند از ماساژ در سالن ماساژ لذت ببرند و یا در مرکز تناسب اندام هتل به تمرین کردن بپردازند. در این هتل ورزش های آبی ازقبیل جت اسکی و غواصی نیز در نزدیکی ساحل برای میهمانان وجود دارند. از دیگر امکانات تفریحی این هتل می توان به کلاس های آشپزی تایلندی و حکاکی اشاره کرد.

کافه گاردن تراس به صورت شبانه روزی غذا های بین المللی و صبحانه روزانه را برای میهمانان سرو می کند. در کافه نزدیک هتل نیز نوشیدنی های متنوعی برای میهمانان سرو می شود.

اتاق جلسه هتل بی ویو

اتاق جلسه هتل بی ویو ارائه دهنده امکاناتی از قبیل اینترنت بی سیم، میکروفون پایه بلند و پایه کوتاه، تخته سفید، فیلیپچارد، پروژکتور اسلاید، پخش کننده وی سی دی، پخش کننده ویدئو، مانیتور تلویزیون، روشنایی عالی، پارتیشن موبایل و صفحه پنل ها، دستگاه فتو کپی، سرویس های منشی گری، میز ثبت و پشتی بانی، کامپیوتر و اینترنت در صورت در خواست میهمانان، هماهنگ کننده، سرو قهوه، ارائه ماساژ تایلندی بین جلسه، سرو غذا، دسترسی به مرکز تجاری و گروه های خصوصی برای نظارت می توان اشاره کرد.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    اینترنت بی سیم رایگان    پارکینگ رایگان    مرکز تناسب اندام    اتاق غیر سیگاری ها    روم سرویس   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 - 00:00 تحویل اتاق: 01:00 - 12:00
map
نام اتاق

Deluxe City View Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Deluxe Sea View Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Deluxe Room with pool View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Siam Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved