هتل تان سون نات سایگون هوشی مین

هوشی مین
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل تان سون نات سایگون هوشی مین (Tan Son Nhat Saigon Hotel)، در دسامبر سال 2012 افتتاح شد. این هتل 5 ستاره اقامتی لوکس با دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم ارائه می دهد. مهمان ها می توانند از استخر روباز طبقه 4ام استفاده کنند.

تمامی اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن، مجهز به سیستم تهویه هوا و سوئیت ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، مینی بار و کفپوش می باشند. همگی منظره روبه شهر و یا استخر دارند. سرویس بهداشتی اتاق ها دارای وان هستند.

سوپرمارکت بیگ سی (Big C) به اندازه 5 دقیقه پیاده روی، فرودگاه بین المللی تان سون نهات به اندازه 5 دقیقه سواری، منطقه تای بالو به اندازه 20 دقیقه سواری، پارک تائو دان، کاخ اتحاد و بازار بن تان به اندازه 20 دقیقه و محله چینی ها (چایناتاون) 35 دقیقه سواری تا هتل فاصله دارند. این هتل سرویس پیک-آپ فرودگاهی ارائه می دهد.

هتل می تواند برای مهمان ها تورهای گشت و گذار روزانه به همراه ناهار بسته بندی شده هماهنگ کند. یک مرکز تجاری نیز موجود است.

رستوران گرت بر (Great Bear) با آشپزخانه روبه مشتریان غذاهای غربی و آسیایی سرو می کند. شما می توانید در رستوران جوپیتر (Jupiter) و مورنینگ استار (Morning Star) به صورت خصوصی غذا میل کنید.

فو نوآن مقصد مناسب گردشگران علاقه مند به مردم محلی مهربان، قهوه و رستوران ها است.

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
 
© 2018 , All Right Reserved