هتل سوئیسوتل نانکای اوساکا

اوساکا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سوئیسوتل نانکای اوساکا Swissotel Nankai Osaka، در قلب اوساکا و در نزدیکی سرگرمی‌ها و مراکز خرید متعدد واقع شده است. از امکانات هتل می‌توان به استخر سرپوشیده، مرکز آبگرم، اینترنت بی‌‌سیم رایگان در تمامی نقاط هتل و 7 رستوران اشاره نمود. این هتل در نزدیکی ایستگاه قطار نانکای نامبا واقع شده است. فاصلعه هتل تا فرودگاه بین المللی از این ایستگاه قطار 35 دقیقه است.

تمامی اتاق‌های هتل مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت با کانال‌های متنوع، یخچال، خوش‌خواب‌های بلند (برای افراد قد بلند)، ماشین قهوه ساز (در بعضی از اتاق‌ها) و تجهیزات گوشی‌های هوشمند (در بعضی از اتاق‌ها) می‌باشند.

فاصله هتل سوئیسوتل تا مرکز خرید نامبا پارک و مرکز خرید تاکاشیمایا  5 دقیقه (پیاده)، تا خیابان تجاری دوتونبری 10 دقیقه (پیاده) و تا ایستگاه قطار شین اوساکا شینکانسن 20 دقیقه با قطار است.

مرکز تناسب اندام، سونا، وان آب داغ، مرکز آبگرم، ارائه خدمات ماساژ و روش‌های درمانی زیبایی از دیگر خدمات هتل به میهمانان خود می‌باشد.

رستوران تاولا در طبقه 36 واقع شده و با چشم انداز زیبا از شهر و سرو صبحانه‌ی خوش طعم پذیرای میهمانان می‌باشد. رستوران امپرس روم غذاهای چینی را همراه با نوشیدنی‌ها مخصوص را سرو می‌کند. رستوران سوئیسوتل نانکای اوساکا انواع غذاهای ژاپنی را در فضای شیک مدیترانه‌ای و مدرن برای میهمانان سرو می‌کند.

اتاق جلسه هتل سوئیسوتل نانکای اوساکا

در این اتاق جلسه‌های مدرن انواع تجهیزات صوتی و تصویری لازم برای برگزاری انواع جلسات حرفه‌ای فراهم شده است. میهمانان می توانند تجربیات حرفه‌ای و نوینی را از برگزاری جلسات در این اتاق جلسه به دست آورند. در این اتاق جلسات مدرن انواع جشن‌ها و جلسه‌ها برگزار می‌شوند.

رستوران‌های هتل سوئیسوتل نانکای اوساکا

رستوران ایمپرس روم EMPRESS ROOM

ایمپرس روم انواع غذاهای محلی، بین المللی، دریایی را در فضایی شیک برای میهمانان سرو می‌نماید. در این رستوران 4 اتاق خصوصی وجود دارد که میهمانان می‌توانند به صورت خصوصی غذا میل نمایند.

رستوران هانا گویومی HANA-GOYOMI

در این رستوران انواع غذاهای محلی خوش طعم در فضای سنتی ژاپنی برای میهمانان سرو می‌شود. میهمانان در رستوران هانا گویومی می‌توانند از فرهنگ ژاپنی نیز به اطلاعاتی دست پیدا کنند.

کافه نامبار 10 NAMBAR 10

در این کافه انواع نوشیدنی‌های مخصوص برای میهمانان سرو می‌شود. میهمانان زمان مفرحی را در این کافه سپری خواهند نمود.

از دیگر رستوران‌ها و کافه‌های هتل می توان به د لانگ (The Lounge)، رستوران مینامی (Minami)، رستوران شوان (SH'UN)، رستوران سوئس گورمت (Swiss Gourmet) و کافه رستوران تاولا 36 (Tavola36) اشاره نمود که انواع غذاهای محلی و بین المللی خوش‌طعم را برای میهمانان ارائه می‌دهد.

امکانات محبوب هتل

ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق‌ها     پارکینگ     اینترنت بی‌سیم رایگان    مرکز سلامتی و تناسب اندام    استخر شنا      مرکز تناسب اندام      کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
 
© 2018 , All Right Reserved