هتل رایاوادی ریزورت کرابی

کرابی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل رایاوادی ریزورت کرابی  Rayavadee Resort، در نزدیکی ساحل کرابی و دقیقا در کنار پارک ملی دریایی کرابی و دریای آندامن واقع شده است. از امکانات این هتل می توان به مرکز آبگرم مجهز، 4 رستوران و استخر روباز اشاره کرد.

این هتل توسط ساحل و طبیعت زیبا گرمسیری احاطه شده است. از خدمات دیگر هتل رایاوادی ریزورت کرابی  استخر در نزدیکی ساحل و ویلا های دو طبقه می توان اشاره کرد. اتاق های هتل دارای تراس، تلویزیون صفحه تخت و مینی بار می باشند.

فاصله هتل رایاوادی ریزورت کرابی  تا جزیره بامبو به وسیله قایق های مسافر بری 25 دقیقه و تا جزیره فی فی 35 دقیقه می باشد. فرودگاه بین المللی پوکت نیز در فاصله 2 ساعتی هتل واقع شده است.

میهمانان می توانند به تماشا حیاط وحش و جالب هتل از قبیل میمون ها و پرنده های عجیبی که وجود دارد بپردازند. ماساژ، فیشال و روش های درمانی بدن، خدماتی هستند که در مرکز آبگرم  هتل برای میهمانان ارائه می شوند. میهمانان می توانند از بوتیک هتل سوغاتی نیز تهیه نمایند.

خرچنگ تازه و غذا های غربی در رستوران رایا داینیگ برای میهمانان ارائه می شود. رستوران کروا فرانانگ غذا های سنتی تایلندی خوش طعم را برای میهمانان سرو می نمایند. رستوران ریتالای نیز غذا های بین المللی را سرو می نماید.

مرکز آبگرم هتل رایاوادی ریزورت کرابی 

در این مرکز آبگرم مجهز خدماتی از قبیل اسکراب بدن، روش درمانی فیشال، سالن روادی، ماساژ، پکیج آبگرم و ... ارائه می شود. روش های درمانی در اتاق های مخصوص زوج و تکی با روش های سنتی و مدرن برای میهمانان ارائه می کنند.

رستوران های هتل رایاوادی ریزورت کرابی 

رستوران رایا داینینگ RAYA DINING

این رستوران با ارائه خدمات لوکس و محیط زیبا صبحانه های خوش طعمی را سرو می نماید. در این رستوران وعده غذایی شام با منو گسترده  نیز برای میهمانان سرو می شود.

رستوران کروا فرانانگ  KRUA PHRANANG

در کروا فرانانگ غذا های کلاسیک متنوعی برای میهمانان سرو می شود، این رستوران دارای دو فضا سر پوشیده و باز می باشد، فضا باز با چشم انداز زیبا از دریا بوده که در حین صرف غذا از صدای موج ها لذت خواهید برد.

رستوران ریتالای تراس RAITALAY TERRACE

در این رستوران هر سه وعده غذایی برای میهمانان سرو می شود، ریتالای در نزدیکی استخر واقع شده است که غذا های متنوع و نوشیدنی های مخصوصی را برای میهمانان سرو می نماید.

رستوران گرتتو THE GROTTO

در نزدیکی صخره سنگ آهک واقع شده و وعده غذایی خوش طعمی را برای میهمانان ارائه می دهد، میهمانان در این رستوران زمان مفرحی را سپری خواهند کرد. این رستوران با سرو  نوشیدنی های مخصوص در فضایی رمانتیک مناسب زوج های جوان می باشد.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان     ساحل    استخر روباز    استخر روباز     سرویس رفت و آمد فرودگاهی    مرکز تناسب اندام    کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کرابی

 
© 2018 , All Right Reserved