هتل پوسیدونیا بیچ لیماسول

لیماسول
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

‌ هتل پوسیدونیا بیچ لیماسول Poseidonia Beach Hotel، توسط باغ‌های زیبا احاطه شده است. از امکانات هتل می‌توان به رستوران، مرکز تناسب اندام، سیستم تهویه هوا و اتاق‌ با بالکن‌های خصوصی اشاره کرد. فاصله هتل تا منطقه توریستی شهر 10 دقیقه است.

تمامی اتاق‌های هتل مجهز یه تلویزیون صفحه تخت، حمام خصوصی، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان اشاره کرد.

ماساژهای متنوع، سونا، وان آب داغ، ورزش های آبی متنوع، زمین باری، تخت آفتاب گیری و چترهای آفتاب گیر جز امکانات هتل می‌باشند.

در هتل پوسیدونیا به صورت روزانه صبحانه‌های سلف سرویس خوش طعم سرو می‌شود. انواع غذاهای بین المللی و محلی در رستوران‌ها و کافه‌های هتل برای میهمانان سرو می‌شوند.

پذیرش هتل به صورت  24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می‌باشد. فاصله هتل تا منطقه باستانی آماتونیا 2 کیلومتر، تا منطقه تاریخی لیماسول 8 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی لارناکا 60 کیلومتر است.

رستوران‌های هتل پوسیدونیا بیچ لیماسول

رستوران پوزیدون Poseidon Restaurant

مقابل پذیرش واقع شده و غذاهای بین المللی و محلی را در فضایی شیک و روباز برای میهمانان سرو می‌کند.

کافی شاپ اژه Aegean Coffee Shop

در نزدیکی ساحل واقع شده با فضای شیک و آرامش بخش انواع غذاهای بین المللی و محلی را برای میهمانان سرو می‌کند.

کافه تریدنت Cafe Trident Pool

میهمانان می‌توانند از فضا ساده با چشم نواز زیبا از دریا و میل نوشیدنی‌های مخصوص زمان پراز آرامش و مفرحی را سپری نمایند. نوشیدنی‌های گرم همراه با مزه‌های خانگی نیز در این کافه برای میهمانان فراهم شده است.

از دیگر کافه‌های هتل می‌توان به پوزیدونیا گاردن (Poseidonia's Garden)، کافه واناکس بیچ (Wanax Beach) و کافه اودیسه (Odyssea) اشاره نمود که انواع نوشیدنی‌ها و میان وعده‌های خوش طعم را برای میهمانان سرو می‌کند.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی‌سیم رایگان       استخر شنا       پارکینگ رایگان     مرکز سلامتی و تناسب اندام  ساحل  اتاق‌های خانوادگی     کافه

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های لیماسول

 
© 2018 , All Right Reserved