هتل وان فارر سنگاپور

سنگاپور - فارور پارک
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل وان فارر سنگاپور  One Farrer Hotel & Spa، در نزدیکی ایستگاه مترو پارک فرر واقع شده می باشد. اتاق های بزرگ، سوئیت و ویلا، اینترنت بی سیم رایگان، تماس های داخلی رایگان، 5 رستوران، استخر روباز، مرکز آبگرم و مرکز تجاری جز ویژگی های این هتل می باشد.

تمامی سوئیت ها و ویلا ها مجهز به تلویزیون LCD، گاو صندوق، مینی بار، چای/قهوه ساز، حمام های خصوصی با دوش و دوش های سیار، امکانات خاص که برای برخی از اتاق ها می باشد مانند حال و مکان های مخصوص نهار خوری، حمام های آبگرم و کمد های مخصوص می باشند.

میهمانان می توانند از غذا های بین المللی که در رستوران اسکیپ سرو می شود لذت ببرند، این رستوران به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان بوده و غذای محلی تازه و فصلی نیز سرو می کند. همچنین میهمانان می توانند از رستورانی که در کنار استخر واقع شده مراجعه کنند. در این رستوران غذا های سبک و نوشیدنی های متنوع سرو می شود. موسسه های تغذیه کارگاه های آشپزی با کارکنان را به نمایش میهمانان در می آورند.

فاصله این هتل تا مرکز 24 ساعته مصطفی 400 متر، تا مرکز خرید واقع در میدان هر 450 متر، تا جاده ارچارد (Orchard Road) و مارینا بی سندز (Marina Bay Sands) 15 دقیقه و تا فرود گاه بین المللی چانگی 20 دقیقه (با ماشین) می باشد.

مرکز آبگرم هتل وان فارر سنگاپور 

اسپا ریتریت هتل وان فارر سنگاپور 

این مرکز آبگرم باعث به آرامش رسیدن ذهن، بدن و روح میهمانان می شود. میهمانان می توانند در این باغ با پای برهنه بر روی سنگ های خیس راه رفته و احساس آرامش کنند. این مکان بعد از یک روز خسته کننده و پر مشغله می تواند به سرزندگی میهمانان کمک کند.

مرکز ابگرم و سلامتی آسیایی هتل وان فارر سنگاپور 

در این مرکز آبگرم از روش های بسیار قدیمی (2500 ساله)  چینی استفاده می شود، این روش ها برای تعادل و هماهنگی در بدن می باشد.

یتسرا به شیوه ای در این مرکز ابگرم گفته می شود که در آن از مواد کمیاب آسیایی با شیوه فرانسوی استفاده شده و در زیبایی شناختی از آن استفاده می شود.

در این مرکز آبگرم جکوزی، استخر های معدنی منیزیوم، باغ های آرامش بخش، پارک آبی، پیاده روی رفلکسولوژی استخر شنا همانند استخر های شنا المپیک و استخر های جکوزی مانند وجود دارد.

مرکز تناسب اندام هتل وان فارر سنگاپور 

این مرکز تناسب اندام مجهز دارای جکوزی، اتاق سونا، اتاق بخار و استخر شنا می باشد که میهمانان می توانند از تمام این امکانات مرکز تناسب اندام استفاده کند.

اتاق جلسه هتل وان فارر سنگاپور 

این اتاق جلسه دارای چشم انداز زیبایی از سنگاپور می باشد که از پنجره های سراسری قابل مشاهده است. دارای 3 اتاق جلسه است که اندازه هرکدام از کوچک به متوسط می باشد. این اتاق جلسه مجهز قابلیت برگزاری جلسات حرفه ای را دارد. این اتاق برای سمینار ها و جلسات شرکتی مناسب می باشد. این هتل همچنین دارای ارتباطات ویدئویی با بیمارستان فرر پارک، 18 اپراتور و سرو غذا های محلی می باشد.

رستوران های هتل وان فارر سنگاپور 

کافه رستوران اسکیپ ESCAPE RESTAURANT & LOUNGE

این رستوران غذا های محلی و بین المللی را برای میهمانان سرو می کند. میهمانان می توانند آشپز خانه این رستوران و مراحل آماده سازی غذا رامشاهده کرده و انواع نوشیدنی ها، شیرینی و کیک های خانگی را سفارش داده و میل نمایند.

رستوران لوکال فرش سیزنال LOCAL FRESH SEASONAL

در این رستوران مدرن میهمانان می توانند غذا های تازه خوش طعم را انتخاب کنند، پذیرایی این رستوران به صورت سلف سرویس بوده و مناسب برای غذا های سریع می باشد.  رستوران لوکال فرش از مواد اولیه تازه برای آماده کردن غذا هایش استفاده می کند. میهمانان می توانند تجربه غذا ها و نوشیدنی های خوش طعمی را در این رستوران داشته باشند.

رستوران ایجین اف فود ORIGINS OF FOOD

در رستوران ایجین اف میهمانان می توانند غذا های خود را انتخاب کرده و شاهد پخت غذا هایشان باشد. ایجین اف شیوه نوینی را در سنگاپور ایجاد کرده و غذا های خوش ظعمی را سرو می نماید.

رستوران وان فرر کنفکشنری ONE FARRER CONFECTIONERY

در لابی هتل واقع شده غذا های با مواد اولیه تازه را برای میهمانان سرو می کند، در این رستوران نان هایی که در خود رستوران پخت می شوند و تازه هستند نیز برای میهمانان سرو می شود. همجنین میهمانان می توانند در این رستوران شیرینی ها، کیک ها و چای و قهوه نیز میل نمایند.

رستوران ان رود دینر OWEN ROAD DINER

این رستوران غذا های بین المللی و محلی را برای میهمانان سرو می کند. اسنک های خوش طعم نیز در تمام ساعات کاری در این رستوران برای میهمانان سرو می شود. میهمانان می توانند انواع نوشیدنی های سرد و گرم را سفارش داده و میل نمایند. ارسال غذا در این رستوران برای میهمانان وجود دارد.

کافه سان ست SUNSET

در کنار استخر واقع شده و با چشم انداز زیبایی از استخر و آسمان آبی پذیرای میهمانان خواهد بود. میهمانان می توانند رای ریلکس کردن به این کافه مراجعه کنند. انواع نوشیدنی ها در این کافه برای میهمانان سرو می شود. میهمانان می توانند ساندویچ، سالاد و اسنک های خوش طعم را نیز در این کافه سفارش دهند. کافه سان ست یکی از بهترین مکان ها برای گذران وقت می باشد.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز    اتاق غیر سیگاری ها      پارکینگ    مرکز تناسب اندام   مرکز سلامتی و آبگرم  کافه  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 15:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های سنگاپور

 
© 2018 , All Right Reserved