هتل نووتل پلاتینیوم پراتونام بانکوک

بانکوک
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل نووتل پلاتینیوم پراتونام بانکوک (Novotel Bangkok Platinum pratunam) دقیقا در فراز مرکز خرید مدرن و محبوب پلاتینیوم واقع شده است و ارائه دهنده ی اتاق های راحت و مدرن با اینترنت رایگان و تهویه هوا می باشد. هتل نووتل پلاتینیوم پراتونام با پای پیاده تنها 15 دقیقه تا بازار سیام پاراگون و پراتونام  فاصله دارد، همچنین مجهز به یک استخر روباز و یک مرکز تناسب اندام نیز می باشد.

اتاق ها در رنگ های کرم و قهوه ای دکور شده اند و مجهز به تلویزیون صفحه تخت، مینی بار غنی شده و امکانات اتو، می باشند. سرویس بهداشتی اختصاصی دارای آبگرم، دوش و سشوار می باشد.

هتل نووتل پلاتینیوم پراتونام بانکوک، پیاده 12 دقیقه تا ایستگاه قطار شهری چیدلوم بی.تی.اس، 7 کیلومتر تا ایستگاه مترو MRT هوآ لوم پنگ، و 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سووارنابهومی، فاصله دارد. پارکینگ رایگان در دسترس می باشد.

مرکز تجاری سلف سرویس تمامی خدمات حرفه ای را ارائه می کند و همچنین دارای یک کلوب کودکان با بازی های ویدئویی و فضای بازی ، می باشد. میز صرافی 24 ساعته در دسترس خواهد بود.

رستوران اسکوئر بوفه ی گسترده ای از غذاهای بین المللی و همچنین آسیایی و تایلندی، سرو می کند. ارائه نوشیدنی در سالن پلاتینیوم و کافه ی استخری صورت می گیرد. سرویس اتاق 24 ساعته در خدمت می باشد.

پَثوموان یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که به خرید لباس و غذا علاقه مند هستند.

با توجه به بررسی های مستقل این هتل بخش مورد علاقه ای ار بانکوک می باشد.

تعداد اتاق های هتل:283

امکانات محبوب: اینترنت رایگان، استخر روباز، مرکز تناسب اندام، اتاق هایی که مصرف سیگار ممنوع می باشد، پارکینگ رایگان، رستوران.

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved