هتل هالیدی این ریزورت آئو نانگ بیچ کرابی

کرابی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل هالیدی این ریزورت آئو نانگ بیچ کرابی Holiday Inn Resort Krabi Ao Nang Beach، در ساحل تایلند واقع شده است. در این هتل استخر آزاد نیز وجود دارد که میهمانان می توانند زمان مفرحی را در این  مکان سپری کنند.

این هتل دارای چشم انداز زیبا از طبیعت گرمسیری می باشد که از تراس های خصوصی موجود در اتاق ها قابل مشاهده است. اتاق ها مجهز به  دستگاه پخش کننده دی وی دی، حمام خصوصی و اینترنت بی سیم رایگان می باشند.

میهمانان می توانند در طول اقامت خود در ساحل به تفریح پرداخته و در دریا به شنا کرده و زمان خوبی را سپری نمایند. مرکز تناسب اندانم نیز در هتل برای میهمانان فراهم شده است که میهمانان می توانند به ورزش کردن بپردازند. در مرکز آبگرم هتل نیز برای به آرامش رسیدن میهمانان در این هتل وجود دارد. محل بازی برای کودکان و نوجوانان در ابن هتل فراهم شده است.

رستوران ایناسیا در پشت بام هتل غذا های تازه دریایی و سنتی تایلندی را سرو می کند. میهمانان می توانند میان وعده ها و نوشیدنی های مخصوص را در کافه هتل میل کنند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان      استخر روباز   اتاق های خانوادگی    سرویس رفت و آمد فرودگاهی   مرکز تناسب اندام    کافه  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کرابی

 
© 2018 , All Right Reserved