هتل دوسیت تانی هوآ هین

هوا هین
dusit thani hua hin
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل دوسیت تانی هوآ هین Dusit Thani Hua Hin، با چشم انداز زیبا از خلیج در ساحل غربی تایلند واقع شده  و تنها چند قدم  تا ساحل خصوصی فاصله دارد. از امکانات این هتل می توان به استخر روباز بزرگ، مرکز آبگرم و مرکز تناسب اندام اشاره نمود.

با چشم انداز زیبا از باغ با طبیعت زیبای گرمسیری، اتاق های مجهز که با مبلمان چوبی و به صورت کلاسیک چیده شده اند، با اینترنت پرسرعت بی سیم و دوش آب و وان جداگانه در حمام های خصوصی هتل در حال سرویس دهی به میهمانان می باشند.

میهمانان می توانند از ماساژ های متنوعی که در مرکز آبگرم داوارنا بعد از انجام ورزش هایی از قبیل تنیس و اسکواش در هتل لذت برده و به آرامش برسند. مساعدت های توری نیز در این هتل برای میهمانان ارائه می شود.

در این هتل 7 رستوران که انواع غذا های محلی و بین المللی را برای میهمانان سرو می نمایند، وجود دارد به عنوان مثال میهمانان می توانند غذا های بین المللی را در رستورانی که دارای 3 آشپزخانه بین المللی همراه با چشم انداز زیبا از باغ سفارش داده و میل نمایند.

فاصله هتل تا مرکز شهر هوا هین و بازار شب  10 دقیقه و تا شهر بانکوک 2/5 ساعت می باشد.

اتاق جلسه هتل دوسیت تانی هوآ هین

در اتاق جلسه هتل دوسیت تانی هوآ هین انواع تجهیزات لازم صوتی تصویری برای برگزاری هرچه بهتر و حرفه ای تر کنفرانس و جلسه وجود دارد. میهمانان تجربه برگزاری جلسات حرفه ای را در این اتاق جلسه تجربه خواهند نمود.

رستوران های هتل دوسیت تانی هوآ هین

رستوران د رستوران THE RESTAURANT

میهمانان می توانند در این رستوران غذا های محلی و بین المللی را در فضایی شیک میل نمایند.

رستوران سن مارکو SAN MARCO

در این رستوران ظریف و شیک غذا های محلی و مدرن ایتالیایی برای میهمانان سرو می شود.

رستوران بان بنجارونگ BAN BENJARONG

بان بانجارونگ غذا های محلی تایلندی خوش طعمی را برای میهمانان سرو می نماید. میهمانان علاوه بر صرف غذا های خوش طعم در این رستوران از چشم انداز زیبای این مکان لذت خواهند برد.

از دیگر رستوران ها و کافه های این هتل می توان به ریم تالای بای و گریل (RIM TALAY BAR & GRILL)، سالا سیپ پول ساید تراس (SALA THIP POOLSIDE TERRACE)، لابی لانگ اند بار (LOBBY LOUNGE & BAR)، پولو کافه ( POLO CAFÉ ) اشاره کرد که غذا های بین المللی، محلی خوش طعم و نوشیدنی های متنوع و مخصوصی را برای میهمانان سرو می نمایند اشاره نمود.  

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    پارکینگ رایگان    اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز   مرکز تناسب اندام   مرکز آبگرم و سلامتی   کافه ساحل خصوصی 

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map

دیگر هتل های هوا هین

 
© 2018 , All Right Reserved