هتل دیوانا پلازا پوکت

پوکت
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل دیوانا پلازا پوکت Deevana Plaza Phuket Paton، 5 دقیقه با ساحل و کم تر از 1 کیلومتر تا خیابان بانگالا (Bangla) و فروشگاه جانگ سیلون (Jungceylon ) فاصله دارد. این هتل دارای دو مرکز ابگرم، استخر روباز و 5 رستوران می باشد. هتل دیوانا پلازا تا فروم تپ (Phromthep Cape )  3 کیلومتر فاصله دارد.

هتل دیوانا دارای اتاق های مدرن با القای حس سنتی تایلندی به میهمانان می باشد، از امکانات این هتل می توان به بالکن های خصوصی، با چشم انداز های استخر و یا شهر، تلویزیون LCD و چای/قهوه ساز اشاره کرد.  

میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام این هتل به تمرین پرداخته و از مرکز آبگرم و سونا و استخر این هتل لذت ببرند. برای کودکان نیز استخر و مکان بازی جدا فراهم شده است.

هتل دیوانا دارای رستوران های سرپوشیده و باز نیز می باشد که غذا های سنتی و بین المللی را سرو می نماید.

ساحل پاتونگ برای شنا و ورزش های آبی و هم چنین خوردن و نوشیدن بسیار مناسب است.

مرکز آبگرم و سلامت هتل دیوانا پلازا پوکت

مرکز آبگرم و سلامتی ارینتلا (Orientalaفعالیت های جوانسازی، ماساژ های سنتی و بدن درمانی را برای میهمانان خود ارائه کرده و باعث می شود میهمانان به آرامش  دست یابند. از امکاناتی که این مرکز آبگرم ارائه می دهد می توان به 3 اتاق درمانی برای مجرد ها، دو اتاق برای زوج ها، حمام های جداگانه برای خانم ها و آقایان و فیشال اشاره نمود.

مرکز تناسب اندام هتل دیوانا پلازا پوکت

این مرکز تناسب اندام مجهز در طبقه سوم واقع شده است که  دارای چشم انداز زیبایی از شهر پاتونگ می باشد. میهمانان می توانند از تمام دستگاه های موجود استفاده کرده و از مربیان با تجربه ای که در این مکان مشغول به کار هستند مشکلات خود را سوال کنند. 

مکان بازی برای کودکان در هتل دیوانا پلازا پوکت

در نزدیکی لابی واقع شده و تمام وسایل بازی برای کودکان و هم چنین استخر مخصوص کودکان را نیز دارد. کودکان ما بین 4 الی 12 سال می توانند به این مکان بازی بیایند. در این مکان کودکان و نوجوانان تحت مسئولیت پدر و مادر قرار دارند. از امکانات این مکان بازی می توان به تلویزیون، بازی های کامپیوتری، فوتبال دستی و میز بازی می توان اشاره کرد.

استخر شنا هتل دیوانا پلازا پوکت

این استخر دارای کافه هایی در نزدیکی خود می باشد که میهمانان در زمانی که به شنا می پردازند می توانند نوشیدنی های خنک سفارش دهند. 

امکانات محبوب این هتل

اینترنت بی سیم رایگان    سرویس رفت و آمد به فرودگاه   مرکز تناسب اندام    مرکز ابگرم و سلامتی   رستوران   پارکینگ رایگان   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Deluxe City View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پوکت

 
© 2018 , All Right Reserved