هتل کوئی میموسا سان شاین وارنا

وارنا
cooee mimosa sunshine hotel
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل کوئی میموسا سان شاین وارنا COOEE Mimosa Sunshine Hotel، در فاصله 4 دقیقه‌ای از ساحل و 200 متری از مرکز ساحل واقع شده است. این هتل دارای رستوران‌های متعدد و مرکز سلامتی و زیبایی است.

رستوران اصلی دارای فضای باز بوده و انواع غذاهای خوش طعم را سرو می‌کند. کافه‌های هتل انواع نوشیدنی‌های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کنند.

هتل دارای 2 استخر شنا روباز با سرسره‌های آبی، 2 استر شنا کودکان، استخر شنا سرپوشیده و زمین بازی کودکان است.

دکتر عمومی و دندانپزشک در هتل در حال خدمت به میهمانان هستند. سینما روباز و داروخانه نیز در هتل وجود دارد.

فاصله هتل تا مرکز وارنا 17 کیلومتر، تا باغ گیاه شناسی 20 کیلومتر، تا آلبنا 10 کیلومتر و تا آلاج موناستری 5 دقیقه فاصله دارد. فرودگاه وارنا در فاصله 25 کیلومتری هتل واقع شده است.

مرکز آبگرم هتل کوئی میموسا سان شاین

در این مرکز آبگرم خدماتی از قبیل حمام شیر، ماسک‌های مخصوص بدن، ماسک صورت، ماسک برای پاهای خسته، درمان ویژه با گل رس بلغاری، تقویت و تسکین ماسک صورت و بدن با شکلات، انگور و گل رز بلغاری، ماساژ با سنگ های گرم بر روی صورت و بدن، ماسک ضد سلولیت، ماساژ ضد سلولیت با عسل و روغن های ضروری، ماساژ، ترمیم، آرامش بخش، آروماتراپی، دستگاه های ژیمناستیک عضلانی ضد سلولیت، دستگاه برای کاهش وزن، پیش فشرده سازی، تخلیه لنفاوی، ژیمناستیک فردی و گروهی، سولاریوم، سونا فنلاندی، آرایش مو، مانیکور، پدیکور، پارافین درمانی بر روی دست و پا، سولاریوم، سونا فنلاندی، کلینیک دندانپزشکی و... را برای میهمانان ارائه می‌کند.

رستوران‌ هتل کوئی میموسا سان شاین

در رستوران‌های شیک و مدرن هتل انواع غذاهای محلی و بین المللی برای میهمانان سرو می‌شود.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا      پارکینگ     اینترنت بی‌سیم رایگان    اتاق‌های خانوادگی   مرکز سلامتی و تناسب اندام     سرویس رفت و آمد رایگان     کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های وارنا

 
© 2018 , All Right Reserved