هتل السیف ریزورت اند اسپا بای اندالس ابوظبی

ابوظبی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل السیف ریزورت اند اسپا بای اندالس ابوظبی  Al Seef Resort & Spa by Andalus، دارای 4 استخر روباز که به وسیله تخت های مخصوص آفتاب گیری و درختان نخل احاطه شده اند می باشد. این هتل در نزدیکی جنگل مانگرو واقع شده می باشد. میهمانان می توانند در تمامی نقاط هتل به اینترنت بی سیم رایگان دسترسی داشته باشند.

تمامی اتاق های 1 تا 3خوابه هتل دارای آشپز خانه با تمام وسیله های مورد نیاز، تخت های سفارشی، تلویزیون های صحه تخت، لوازم آرایشی و بهداشتی می باشند. اتاق های 1 خوابه هتل دارای تراس پشت بامی 76 متر مربعی می باشند. سوئیت های 2 خوابه طبقه همکف چشم انداز زیبایی از استخر و حیاط باغ مانند زیبا را دارند، در حالی که اتاق های 1 و 3 خوابه با پله ها دسترسی به این مکان را دارند.

در نزدیکی هتل السیف ریزورت اند اسپا بای اندالس یک خیابان به نام مامشا السیف بای اندالس (named Mamsha Al Seef by Andalus) وجود دارد که بیشتر از 20 رستوران در این خیابان واقع شده و غذا های محلی و بین المللی را برای میهمانان سرو می کنند. هتل السیف ریزورت دسترسی مستقیم به روستا ال سیف که دارای سرگرمی های متنوع، رستوران و فروشگاه می باشد را دارد.

فاصله هتل السیف ریزورت اند اسپا بای اندالس تا فرودگاه بین المللی ابوظبی 20 دقیقه، تا مسجد شیخ زائد، تا مرکز شهر 20 دقیقه و 5 دقیقه تا نمایشگاه ملی ابوظبی می باشد. پارکینگ  و جامه دان نیز در این هتل برای میهمانان فراهم می باشد.

امکانات محبوب

سرویس رفت و آمد فرودگاهی    اینترنت بی سیم رایگان    استخر شنا     پارکینگ رایگان   اتاق های خانوادگی   استخر روباز  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های ابوظبی

 
© 2018 , All Right Reserved