هتل ایتاس بانکوک

بانکوک - پراتونام
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل ایتاس بانکوک AETAS bangkok، در خیابان سوخومیت واقع شده است. از امکانات هتل می توان به سرویس رفت و آمد رایگان به ایستگاه قطار هوایی و استخر روباز اشاره نمود. فاصله هتل تا مرکز خرید امکوارتر 20 دقیقه با مترو می باشد.

تمامی اتاق های هتل مجهز به اتاق نشیمن، تلویزیون صفحه تخت، چای/قهوه ساز، اتو، حمام با وان و دوش جدا می باشد.

مرکز آبگرم، مرکز تناسب اندام، مرکز تجاری 24 ساعته با رزو تلفنی، لیموزین با راننده که به زبان انگلیسی تسلط دارد جز دیگر خدمات هتل می باشد.

به صورت روزانه برای میهمانان صبحانه سرو می شود. انواع غذا های خوش طعم همراه با نوشیدنی های متنوع در رستوران ها و کافه های هتل برای میهمانان سرو می شود.

هتل ایتاس برای علاقه مندان به خرید و غذا انتخاب مناسبی است.

مرکز آبگرم هتل ایتاس بانکوک

در این مرکز آبگرم انواع روش های درمانی و ماساژ های متنوع برای میهمانان ارائه می شود. میهمانان می توانند آرامش بی‌نظیری را به دور از تنش های روزانه در این مرکز آبگرم تجربه نمایند.

رستوران های هتل ایتاس بانکوک

کافه لابی لانگ Lobby Lounge

با فضایی شیک و آرام و سرو انواع نوشیدنی های مخصوص پذیرای میهمانان می باشد. انواع نوشیدنی های سرد و گرم نیز در این کافه برای میهمانان سرو می شود.

رستوران مومنتس Moments Restaurant

در فضایی شیک غذا های آسیایی، غربی و محلی را برای میهمانان به صورت سلف سرویس و منو ارائه می دهد. در این رستوران غذا برای گیاهخواران نیز سرو می شود.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان    سرویس رفت و آمد رایگان    استخر روباز   اتاق های خانوادگی   اتاق غیر سیگاری ها    کافه  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved